Wykonawcyarrow0-9arrowŁukasz ZagrobelnyarrowTeksty piosenekarrowŻycie na czekanie

Piosenka: Życie na czekanie


Teledysk: Łukasz Zagrobelny - Życie na czekanie

zagłosuj

(dodał : zawil)

Tekst piosenki: Łukasz Zagrobelny - Życie na czekanie


Nic że nie znam Ciebie<br/>Nic że nie wiem jak to zrobię<br/>Jednak serce pęka<br/>Znowu oprzeć się nie mogłem<br/>Wczoraj ledwie chwila<br/>Dzisiaj rozbiegane ręce<br/>Dzisiaj tylko czekam<br/>Losie musisz dać mi więcej!<br/><br/>Ref. Postawiłem swoje życie na<br/> Tych parę słów od Ciebie<br/> Już od wczoraj minął chyba rok<br/> A Ty jeszcze<br/> Telefonów ani znaków<br/> Zupełnie nic<br/> Nic dla mnie<br/> Postawiłem swoje życie na czekania!<br/><br/>Nic że nie znam Ciebie<br/>Nic że nie wiem jak to zrobię<br/>Jednak serce pęka<br/>Znowu oprzeć się nie mogłem<br/>Szkoda że nam brakło<br/>Czasu, miejsca i powietrza<br/>Teraz mam aż nadto<br/>Czekam, nie potrafię przestać już!<br/><br/>Ref. Postawiłem swoje życie na<br/> Tych parę słów od Ciebie<br/> Już od wczoraj minął chyba rok<br/> A Ty jeszcze<br/> Telefonów ani znaków<br/> Zupełnie nic<br/> Nic dla mnie<br/> Postawiłem swoje życie na czekania!<br/><br/>Może z kartką nie przepadnę na kieszeni dno<br/>Może jednak wydobędziesz mnie stąd<br/>Może znajdziesz na siłę na mnie<br/>Ktoś Ci powie o moim stanie bo&<br/><br/>Ref. Postawiłem swoje życie na<br/> Tych parę słów od Ciebie<br/> Już od wczoraj minął chyba rok<br/> A Ty jeszcze<br/> Telefonów ani znaków<br/> Zupełnie nic<br/> Nic dla mnie<br/> Postawiłem swoje życie na czekania!

autor: Łukasz Zagrobelny

Komentarze do Łukasz Zagrobelny - Życie na czekanie (7)


Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
, napisz co myślisz:
pozostało znaków: 1000
Przepisz liczbękodtu obok
Dodaj Komentarzavatar asiastodolskaasiastodolska(28 września 2011)
sama życie

avatarAnonim(24 lipca 2011)
Ta piosenka jest boska pokazuje nam jakie jest naprawdę i , że jak kogoś kochamy i tej osoby długo nie widzimy to myślimy , że minął rok !!!! I los jest róży raz dobry , a raz zły ...Sorki za lekkie rozpisanie do tej piosenki bym mogła pisać godzinami komentarze gdy ja słyszę bądź czytam !!! Powtórzę się piosenka jest ekstra !!!

avatarAnonim(4 lipca 2011)
Piosenka jest wspaniała. Jest odbiciem mojego życia.
Pozdrawiam, Maria.
Dziękuję.

avatarAnonim(28 maja 2011)
KOcham cię !!!!! ciacho.

avataranim(24 marca 2011)
jest super

avatarAnonim(24 marca 2011)
lubie twoją piosenkę życie na czekanie

avatarAnonim(16 marca 2011)
jesteś przystojny ciacho
Emuzyka.pl korzysta z plików cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Czytaj więcej »Akceptuję Politykę plików cookies