WykonawcyarrowSarrowSmerfne HityarrowTeksty piosenekarrowKlakier
Smerfne Hity

Smerfne Hity

wykonawca nie ma jeszcze przypisanych tagów

Piosenka: Klakier


Teledysk: Smerfne Hity - Klakier

zagłosuj

(dodał : madziarz11)

Tekst piosenki: Smerfne Hity - Klakier


Klakier

Haa!!! Uwaga Smerfy zbliża się niebezpieczeństwo (tak, tak)!
Nadchodzi Gargamel..razem ze swym (Papa Smerf, Papa Smerf)..wyleniałym kocurem- Klakierem..Hehehe
(Trzymajcie się Papy Smerfa)Kocur Klakier..Uwaga!!!
(Papa smerf najlepiej wie..)Chowajmy się bo nadchodzi Klakier(Tak, tak..)Yeah Hahaha Haha(Klakier jest niebezpieczny..on ma ostre pazury)
Ref. Gargamela kocur ma na imię Klakier, ten kot jest z każdym smerfem na bakier. Choć zęby szczerzy i nie lubi smerfów, życie bez Klakiera całkiem jest bez sensu.
1. Bardzo lubię ganiać małe smerfy, kolor niebieski działa mi na nerwy, jeden z drugim ciągle popiskują, dobry humor psują, nerwy mi rujnują. Polujemy razem z Gargamelem-moim panem zwanym czarodziejem. Choć w pułapki smerfy wpadają, zawsze uciekają, z nas się naśmiewają.
Ref. Gargamela kocur ma na imię Klakier, ten kot jest z każdym smerfem na bakier. Choć zęby szczerzy i nie lubi smerfów, życie bez Klakiera całkiem jest bez sensu.
2. Daję słowo nigdy nie przestane, łowić smerfy razem z moim panem. Swoje życie temu poświęcimy. Smerfa chwycimy, kiedyś to zrobimy. Chociaż jednak gdy się zastanowię, co ja z takim w łapach smerfem zrobię? Chyba jednak na wolność wypuszczę, znów się w pogoń puszczę bo obrosnę tłuszczem.
Ref. Gargamela kocur ma na imię Klakier, ten kot jest z każdym smerfem na bakier. Choć zęby szczerzy i nie lubi smerfów, życie bez Klakiera całkiem jest bez sensu.
3. Dookoła zęby szczerze, mówię szczerze (Klakier miłą kicią jest). Mam ostry pazur w każdej łapie, bo to smerfy złapie (Już taki miły z niego kot). 2x
Bardzo lubię ganiać małe smerfy, kolor niebieski działa mi na nerwy, jeden z drugim ciągle popiskują, dobry humor psują, nerwy mi rujnują. Chociaż jednak gdy się zastanowię, ze złapanym co ja smerfem zrobię? Chyba jednak na wolność wypuszczę, znów się w pogoń puszczę bo obrosnę tłuszczem.
Ref. Gargamela kocur ma na imię Klakier, ten kot jest z każdym smerfem na bakier. Choć zęby szczerzy i nie lubi smerfów, życie bez Klakiera całkiem jest bez sensu. 2xKomentarze do Smerfne Hity - Klakier (5)


Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
, napisz co myślisz:
pozostało znaków: 1000
Przepisz liczbękodtu obok
Dodaj KomentarzavatarAnonim(16 października 2011)
super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!super

avatarAnonim(7 czerwca 2011)
super nutka ;) wpada w ucho

avatarAnonim(28 maja 2011)
słucham jej ciągle, najlepiej brzmi w aucie

avatarPatixxx(10 maja 2011)
EXTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

avatarAnonim(19 lutego 2011)
Świetna piosenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
Emuzyka.pl korzysta z plików cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Czytaj więcej »Akceptuję Politykę plików cookies